O mnie

Blog przeznaczony dla osób powyżej 18 lat! Ktoś może mi zarzucić, że jestem wulgarna. Nikt nie musi czytać, tego o czym mówię głośno! 

Witam serdecznie  Kiedy postanowiłam się ubrać, wymalować, założyć szpilki i wyjść na sylwestrową dyskotekę w Limburgu 2015/16 mój świat stanął na głowie. Nigdy bym nie pomyślała, że spotkam się z takim zainteresowaniem ze strony mężczyzn. Chciałam brać hormony i przejść operacje zmiany płci. Jak na razie walczę o to. Jestem TS Non-Op. 

Transseksualizm, mimo że jeszcze wpisany do Międzynarodowej Klasyfikacji Chorób ICD pod numerem F64.0 – to nie choroba! To uwiezieni w nie swoich ciałach KOBIETĄ lub MĘŻCZYZNĄ! Budzisz się pewnego dnia i z przerażającym smutkiem oraz nieopisanym żalem stwierdzasz, że na wieczność skazany/a jesteś na cierpienie.

Obudziłam się w nieswoim ciele w obcym państwie.

Według Kościoła rzymskokatolickiego powinniśmy być Panu Jezusowi za to cierpienie wdzięczni. Osobiście nie akceptuje niektórych doktryn. Przede wszystkim celibatu. Podatek kościelny opłacam w Niemczech od 5 lat co miesiąc w wysokości ok. 36 Euro.

 

Zwięzły opis treści blogu

Blog podzieliłam na 10 zakładek oraz „Stronę główną”, na której publikuje aktualności, rubaszne wpisy i wygodne odnośniki.

Zakładki:

O mnie– tutaj właśnie jesteśmy. W tej zakładce znajdziecie także:

        Perfumyuwielbiam pięknie pachnieć. Zapachy uwodzą, dodają odwagi, wzruszają, opowiadają niezwykłe historie. Z pewnością znajdziesz też coś dla siebie. 

         Pielęgnacja prezentacja kosmetyków, firm, ziół, metod pielęgnacyjnych ciała, twarzy, paznokci, włosów które stosuje, i które sprawdzam lub już wypróbowałam.

         Makijaż” moje sposoby, przybory i metody makijażu.

        Kuchnia” – podróż po aktualnych, własnych przepisach kulinarnych oraz zabawach smakowych.

       Twórczość” pokończyłam szkółki niedzielne, kiedyś coś naskrobałam, wymyśliłam i opublikowałam.

  Terapia” moje doświadczenia z systemem opieki zdrowotnej w Niemczech.

    Warto poczytać” jak coś ciekawego do czytania albo oglądania znajdę to opublikuję.

Niemcy – aktualne sprawozdania z pobytu w Niemczech.

Meżczyźni mojego życia – Opisy moich miłości.

Wspomnienia  – wspominki, sentymenty, żale i radości przeszłe również pasje.

Pierwsze roki– niektóre z was pytają, od czego zacząć. Opisuję krok po kroku od czego ja zaczynałam.

Jeżeli tutaj trafiłaś/eś to raczej nie przypadek.

Na wstępie przedstawię się krótko. Mam na imię Paula. W styczniu 2016 r. odkryłam na nowo swoją seksualność, a może lepiej płeć. Postanowiłam nazwać blog – „TransPolka. Moja droga do Niej”. Od kilku lat mieszkam w Niemczech, a moje przeżycia i doświadczenia przydadzą się być może innym o tej samej albo podobnej identyfikacji, milośnikom Transgender, albo komuś, kto chciałby mnie poznać w realu  Jeżeli zdecydujesz się do mnie napisać, wspomnij proszę, że przeczytałeś chociaż zakładkę „O mnie”. Unikam straty czasu jak tylko potrafię.

Na platformach internetowych od stycznia 2016 roku prowadziłam i prowadzę setki dialogów z setkami mężczyzn. Nikomu nie „wciskam kitów”, mówię jak jest. Że mam bardzo małe piersi i nie przeszłam operacji. Nikogo nie zaczepiam, nie odwiedzam pierwsza profili i do dzisiaj tego nie robię.

Z kilkudziesięciu tysięcy mężczyzn 99,9% stanowią panowie w wieku 18 do 60 lat, rożnych wyznań, narodowości ze wszystkich zamieszkałych kontynentów. 60% z nich to panowie w wieku 24-35 lat. O orientacji hetero, bi- i homoseksualnej nawet trans. Jako że nie zajmuję się prostytucją, jak większość sobie tak życie osób transseksualnych imaginuje, na tego typu propozycje nie odpowiadam. Czego ja się naoglądałam? „Dewiacja”? Kto tutaj jest „dewiantem”? Spotkałam na swej drodze osoby zajmujące się na co dzień rozwojem duchowym. Ateistów, o różnym kolorze skóry, wszystkich orientacji. Szukających spełnienia po trudach życia małżeńskiego. Ukrywających się przed żonami i dziećmi z prawdziwym życiem seksualnym. Kilku eskortów. Ile cierpienia, kłamstwa, niedomówień, rozwodów, chorób, nieszczęścia. Tylko dlatego, że wstydzimy się własnej seksualności albo wpojono nam aby jej się wstydzić. Wiem jak to jest. Sama przez 40 lat nie akceptowałam siebie, a nawet wstydziłam. Dosyć!

Mam wiele różnych zainteresowań i pasji. 

Wdzięczna jestem przede wszystkim mojej ukochanej siostrze, w której od zawsze mam ogromne wsparcie. Jest dla mnie wzorem Numer Jeden. To ona dodaje mi otuchy do dalszej walki i pomogła stawiać pierwsze kroki w znanym ale nie przeżytym jeszcze świecie gracji, piękna, stylu i wartości.

Dziękuję także mojej kuzyneczce Oli. Odkąd pamiętam podziwiałam jej klasę, sposób bycia, znajomość kosmetyków i wszystkich zabiegów pielęgnacyjnych jakie tylko istnieją. Piękno tkwi w szczegółach.

Cały czas pracuję nad moim blogiem. Nie znam jeszcze jego wszystkich możliwości. Strach i poczucie winy, to zmory każdego życia. Kiedy patrzę z perspektywy lat niczego nie żałuję, może jedynie nieświadomości, że można żyć naprawdę.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.